ORX Barnet – komfortní a všestranné bezkostrové sedlo

Objevte pohodlí a univerzálnost anglického bezkostrového sedla ORX Barnet, vyrobeného z vegan japonské umělé kůže. Tento materiál je nejen příjemný na dotek, ale také odolnější a snadněji udržovatelný než klasická kůže. Sedlo je k dispozici v jemně broušeném nebo hladkém provedení. Vychutnejte si jeho bezúdržbovost a snadné čištění vlhkým hadříkem. Užijte si dlouhotrvající odolnost proti oděru a výjimečný komfort při každé jízdě.

ORX Barnet: Sedlo pro každou příležitost

Seznamte se s univerzálním sedlem ORX Barnet, ideálním pro práci na jízdárně, menší skoky i vyjížďky do terénu. Masivní kolenní opěrky zajišťují stabilitu, zatímco tvarované posedlí poskytuje jezdcům maximální pohodlí pro kyčelní klouby při každé aktivitě.

Inovativní Sedlové Polštáře

Speciálně vyvinuté sedlové polštáře s hlubokým páteřním kanálem garantují vynikající ochranu hřbetu koně. Polštáře jsou obšité beránkem, který tlumí nárazy a poskytuje extra pohodlí. Díky variabilnímu upevnění na suchý zip můžete polštáře přizpůsobit přesně podle hřbetu koně, což zajistí perfektní fit.

Materiály a Příslušenství

Sedlo je doplněno o třmenové řemeny z materiálu Biothane a kvalitními plastovými třmeny – “komplet Anglie”. Tento materiál je nejen bezúdržbový, ale také odolnější než klasická kůže. Nemusíte jej mazat a vydrží mnohem déle, aniž by poškodil broušenou kůži.

Vychutnejte si pohodlí a bezpečí, které ORX Barnet nabízí vám i vašemu koni, a to v každé situaci.

PRO DĚTI a velmi drobné jezdce vyrábíme sedlo Barnet ve velikosti Size D:

Velikost č.1 si změřte podle  obrázku:

1mereni_sedu

Sedlo a doplňky k sedlu si sestavte podle přání v našem BAREVNÉM KOFIGURÁTORU:

Před objednáním si přečtěte naše obchodní podmínky,
kde naleznete všechny důležité informace.