ORX Vesna – beránkové sedlo

ORX Vesna je luxusní beránkové sedlo, které se vyznačuje mimořádným pohodlím a elegancí. Nabízíme možnost výroby jak s očkem na třmeny pro klasickou jízdu, tak i bez třmenů pro volnější styl. Je ideální pro turistické svezení s perfektní ochranou zad koně i v kopcovitých terénech.

Přední a zadní rozsochy jsou vyztužené, což umožňuje jezdci bez třmenů lépe udržet rovnováhu i v náročných terénech. Posedlí je plně na míru pro váš pevný sed. K sedlu lze objednat podbřišník ve stejné barvě.

Světlý beránek je vyroben z 100% ovčí vlny, zatímco ostatní beránky jsou vysoce kvalitní imitace vlny, které jsou antialergické a používají se v zdravotnictví a nemocnicích.

Sedlo Vesna je vybaveno speciálně vyvinutými sedlovými polštáři pro hluboký páteřní kanál a všechny polštáře jsou obšité beránkem pro optimální tlumení nárazů. Tento design zajišťuje vynikající ochranu hřbetu koně díky propracovanému systému sedlových polštářů a páteřnímu kanálu.

Sedlové polštáře jsou tvarovány a upevněny na sedle pomocí suchého zipu, což umožňuje jejich variabilní nastavení přesně podle hřbetu koně. Jsou vyrobeny na míru koni podle poskytnutých fotografií a mají schopnost se kontaktně přizpůsobit jak koni, tak jezdci. Doporučujeme začít dotahovat sedlo až poté, co je zatížené jezdcem.

K tomuto sedlu lze objednat třmenové řemeny z materiálu Biothane spolu s kvalitními plastovými třmeny “komplet anglie”. Tento materiál je bezúdržbový, odolný vůči oděru a vydrží mnohem déle než kůže, což ho činí ideální volbou pro dlouhodobé použití.

Prozkoumejte jedinečnost a komfort s ORX Vesna a dopřejte si maximální radost z každé jízdy!

Jak změřit vzdálenost mezi rozsochami (míra č.1):

1mereni_sedu

Sedlo s doplňky si sestavte podle přání v našem BAREVNÉM KOFIGURÁTORU: